VARUOSAD

Kasutame  oma igapäeva töös järgnevaid varuosade tootjate kaubamärke:

delphi
Delphi – rooliliigendid, kuulliigendid, stabilisaatorivardad, täiskomplektsed õõtshaagid, rooliosade komplektid. Delphi Lockheed rooliosad on oma hea kvaliteediga tõestanud sobivust meie teedel ja kliimas.

SIDEM2
Sidem – šarniirid, õõtshoovad, rooliotsad, stabilisaatorid, roolilati kaitsekummid.

gates1
Gates (Gates Rubber Company) – rihmad, rihmarullid, rihmaülekande komplektid. Gates’i hammasrihmade kvaliteet vastab originaalvarustuse nõuetele ja on suurima tootevalikuga rihmavalmistajate hulgas.

swag2
SWAG (Süd-West Autoteile GmbH) – puksid, rooliosad, pingutus -ja juhtrullid, veepumbad, elektriosad. Peaaegu 50 aastat tegutsenud tipp-kvaliteediga autoosade müüjana.

fram
Fram – õlifiltrid, õhufiltrid, kütusefiltrid, salongi õhufiltrid. Fram on maailma suurim filtritootja. Filtrid toodetakse vastamaks originaalosa (O.E.) standarditele.

ruville-logo

Ruville (E.v Ruville) – rooliosad, rattalaagrid, nukkvõllid, nookurid, tõukurid, rihmarullid, -pingutid, veepumbad, veovõlliotsad (püsikiirusliigendid) ja nende katted, amortisaatorite tolmukatted.

null
Lemförder – Saksamaa päritolu kvaliteetsed mootoriosad, hammas-, kiil-, mitmikrihmad, pingutusrullid, veermikuosad, rooliosad, piduriklotsid, pidurivoolikud, vedrustuseosad kõikidele euroopa ja jaapani automarkidele.

ngk
NGK – süüteküünlad, lambdaanudrid, eelsüüteküünlad, süütejuhtmed, piibud. Maailma juhtivaim süütesüsteemi osade tootja.

walker
Walker – summutid, katalüsaatorid, lambdaandurid, paigalduskomplektid. Tenneco Automotive on maailma suurimaid firmasid, kes töötab välja, toodab ja turustab iseseisvalt autode vedrustuse ja heitgaasisüsteemide komponente nii otse autotehastele kui ka järelturule.

optimal2
Optimal – kuullaagrid, rulllaagrid, rattalaagrid. Optimal laagrikomplektid on toodetud originaaltoodete kvaliteedile vastavalt, on varustatud kõige paigalduseks vajalike detailidega.

dolz
Dolz – veepumbad, termostaadid, voolikud. Dolz pakutavad veepumbad vastavad kõige rangeimaile standarditele ja täidavad kõik originaalosadele esitatud nõuded. Pakutav valik katab 99% Euroopa autoturust.

remsa
Remsa on 30 aastat vana firma ja üks juhtivaid ettevõtteid piduriklotside alal, nii Euroopas kui ka kogu maailmas.

monroe
Monroe – amortisaatorid, vedrud, puksid.

narva-logo
Narva (Narva Speziallampen GmbH), pirnide tootja, asub Saksamaal Plauenis. Pirne on toodetud juba üle 50 aasta, halogeenpirnide valmistamise kogemust omatakse 30 aastat. Alates eelmise kümnendi keskpaigast kuulutakse PHILIPS-i kontserni.

logo_dana

Reinz ( Reinz Dichtungs) – mootoritihendid, tihendimaterjalid.

 

null
Mahle – kolvid, kolvirõngad, hülsid, mootorite remontkomplektid.

febi-logo

FeBi (Ferd. Bilstein) – pakub väga laia valikut varuosi erinevates gruppides.

 

 

Täpsem varuosa info spetsalistilt telefonil 53 654 321 või vipauto@vipauto.ee

Kommenteerimine on suletud